Cieszymy się że możemy powitać w gronie sponsorów Perfect Group.

Perfect Group to marka zrzeszająca 3 podmioty: PerfectDoor, IntraVita oraz Imperioline.


Perfectdoor Sp. z o.o. jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłym inwestycjom w nowe technologie firma  wypracowała stabilną pozycję na rynku drzwi wewnętrznych i ościeżnic.
Firma rozwija swoją ofertę nieustannie poszerzając portfolio produktów, wzorów i kolorów. Ostatnie lata przyniosły szereg inwestycji w nowoczesny park maszynowy pozwalający na zwiększenie wolumenu produkowanych przez firmę drzwi modułowych, lakierowanych, okleinowanych i inwestycyjnych, a także ościeżnic i listew przypodłogowych.
Obok klasycznych modeli drzwi, PerfectDoor posiada szeroką gamę nowoczesnych wzorów.
Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, inwestuje w nowoczesne technologie, kadrę pracowniczą oraz jakość swoich produktów.

IntraVita sp. z o.o. to firma produkująca pod marką Esstilo.
Esstilo  to nowoczesna marka dla wymagających. Stawiają na estetykę wykonania i nowoczesne technologie z uwzględnieniem aktualnych trendów. Stworzyli markę oferującą wyjątkowe drzwi do wyjątkowych wnętrz, te ekskluzywne drzwi modułowe staną się idealnym dopełnieniem nowoczesnych pomieszczeń domu.
Esstilo stawia sobie za cel dostarczenie produktu najwyższej jakości o oryginalnym wzornictwie, szerokich możliwościach kompozycyjnych oraz zgodnie ze światowymi trendami. Za swoją misję uznają dostarczenie doskonałego produktu w możliwie najkrótszym czasie.

Imperioline to producent mebli. Początki naszej firmy sięgają lat 90. kiedy to poprzedni właściciel otworzył mały warsztat w garażu od tego czasu firma ciągle się rozrasta. Obecna Pani Prezes jako osoba nowoczesna i podążająca za trendami prowadzi firmę w kierunku stania się czołowym producentem nowoczesnych kuchni nie tylko na rynku Krajowym, ale i Europejskim.
Przez 20 lat byli producentem mebli kuchennych dla dużej sieci sklepów budowlano-remontowych. W tym czasie stworzyli miliony szafek, które nie tylko cieszyły oczy, ale też usprawniały pracę w kuchniach w całej Polsce. Wielokrotnie spotkali się z pozytywnym odbiorem swojej pracy. Teraz postanowili nareszcie sprzedawać meble pod własną marką. Jeżeli chodzi o jakość – nie idą na kompromisy. Używane przez nich materiały muszą być dobrego gatunku. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu i pieniędzy na wymianę mebli niedługo po zakupie.
Pomagają klientom zmienić pomieszczenie w przestrzeń, w której czują się dobrze. Ich szafki kuchenne powstają w zgodzie z aktualnymi trendami pozostając w tym wszystkim ponadczasowe. To dzięki nim kuchnia przestaje być tylko pomieszczeniem, a staje się sercem domu.
Oferowane meble modułowe składają się obecnie z 9 kolekcji w różnorodnej kolorystyce. W każdej dostępnych jest 50 rożnych brył (szafki kuchenne, cokoły, panele maskujące) co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia i stylu.

Witamy w pomarańczowo-czarnej rodzinie i dziękujemy za wsparcie!