Informujemy, że ostrowicka firma PPHU Publima ponownie wspierać będzie naszych piłkarzy w drodze o najwyższe cele. Firma istnieje od 1991 roku i od lat wspiera ostrowiecki sport.

PPHU Publima jest spółką rodzinną. Założycielami są bracia Grzegorz i Piotr Lichota. W 1991 roku uruchomione zostały dwa sklepy mięsne na terenie Ostrowca Św. Od 1994 roku firma prowadzi hurtownię mięsa i wędlin. Głównym priorytetem właścicieli firmy było dostarczanie produktów, które mogły zadowolić najbardziej wybrednego klienta. Zaowocowało to zdobyciem całej rzeszy stałych odbiorców.

Na dzień dzisiejszy oprócz magazynu centralnego w Ostrowcu Św., firma Publima, posiada 8 oddziałów na terenie południowo-wschodniej Polski, własny Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Lipsku oraz Zakład Rozbioru Drobiu oraz cztery placówki handlu detalicznego. We wszystkich jednostkach będących własnością Spółki wdrożony został system HACCAP i prowadzony jest stały nadzór weterynaryjny, co gwarantuje bezpieczeństwo żywności. W roku 2004 zakład uzyskał uprawnienia do handlu na rynkach Unii Europejskiej.

W swojej ofercie handlowej firma posiada ponad 1000 artykułów wiodących producentów branży mięsno-wędliniarskiej, co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie każdego sklepu mięsnego.

Dziękujemy za wsparcie!