Miło nam poinformować, że nowym Sponsorem KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski został dystrybutor wody mineralnej do firm i domów firma EUROSTAR Dariusza Wierzbińskiego. Firma będzie regularnie dostarczać wodę dla wszystkich drużyn naszego klubu, zarówno dla seniorów jak i juniorów. Witamy w pomarańczowo-czarnej rodzinie!

Firma EUROSTAR powstała w 1998 roku w Ostrowcu Św. Zajmuje się dystrybucją wody mineralnej do firm i domów. Oferuje wygodne, ergonomiczne dystrybutory wody, serwujące wodę w różnych temperaturach. Poza wodą do dystrybutorów posiada szeroki wachlarz produktów dodatkowych tj. woda mineralna butelkowana Buskowianka, syropy owocowe Cymes, akcesoria do wody, a także nowość na rynku kosmetyki na bazie unikalnej wody mineralnej z Uzdrowiska Busko – Zdrój.

Dzięki zaangażowaniu w jakość świadczonych usług osiągnęli pozycję lidera w dystrybucji wody na rynku lokalnym. Celem firmy jest zaopatrywanie konsumentów w wodę i soki do domów jak i firm. Oferowane produkty są konkurencyjne cenowo, oferujemy wiele ciekawych promocji, a dostawę wody realizują bezpłatnie.

Otwierając się na nowe horyzonty i potrzeby rynku ciągle urozmaicają swą ofertę i dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi i produkty kompleksowo zaspokajały potrzeby klientów. Dbając o wizerunek firmy i dobre relacje z klientami prowadzą szereg działań o charakterze marketingowym i promocyjnym. Jako firma dbająca o rzetelność, nie zapominają, że przedsiębiorczość to także odpowiedzialność. Od wielu lat wspierają lokalną społeczność poprzez dawanie pracy wielu osobom, współpracę z lokalnymi inwestorami oraz udział w akcjach społecznych i charytatywnych.

http://www.woda-pitna.pl/

EUROSTAR

ul. Boernera 13

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski