Pragniemy poinformować, iż w drużynie KP KSZO 1929 na kolejny sezon pozostaje bramkarz Paweł Lipiec, który związany jest z naszym klubem kontraktem do 30 czerwca 2022 roku. W drużynie pozostaje również Bartłomiej Smuczyński, z którym klub także przedłużył umowę o kolejny rok.

Paweł Lipiec – 26 letnik występujący na pozycji bramkarza. Do KSZO trafił jesienią 2019 roku z ŁKS Łomża. W swojej seniorskiej karierze bronił bramki także w Motorze Lublin, Sokole Sieniawa, Lubliniance Lublin, Sokole Aleksandrów Łódzki. Paweł już od dłuższego czasu jest podstawowym bramkarzem pomarańczowo-czarnych.

Bartłomiej Smuczyński – 25 letni pomocnik. Do KSZO trafił wiosną 2021 roku z Broni Radom. W swojej przeszłości w sezonach 2017/18(wiosną), 2018/19 oraz 2019/20(jesienią) reprezentował już barwy pomarańczowo-czarnych. Z KSZO trafił do Wieczystej Kraków a następnie do wspomnianej Broni Radom. W seniorskiej karierze grał także w zespołach: Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Kolejarz Stróże, Lechia Gdańsk. W ostatnim sezonie dla KSZO zdobył dwie bramki w lidze oraz jedną w pucharze.