Zarząd KSZO informuje, że wygasające z dniem 30 czerwca bieżącego roku umowy z Matthew Korziewiczem, Maciejem Kraśniewskim oraz Przemysławem Dwórzyńskim nie zostaną przedłużone.

Matthew Korziewicz dołączył do drużyny Tadeusza Krawca stosunkowo niedawno, bo w przerwie zimowej obecnego sezonu. 24-latek został pozyskany ze Stali Stalowa Wola. W rundzie wiosennej był rezerwowym bramkarzem, przegrywając pozycję z Pawłem Lipcem. Zanotował cztery występy między słupkami KSZO w III lidze oraz dwa w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Maciej Kraśniewski przybył do KSZO we wrześniu 2020 roku, kiedy trenerem był jeszcze Marcin Sasal. Wcześniej reprezentował barwy Motoru Lublin. 20-latek szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie, jednak ostatnio grał już coraz rzadziej. W obecnym sezonie zanotował 24 występy w III lidze, jedno w Fortuna Pucharze Polski oraz trzy w Okręgowym Pucharze Polski.

Przemysław Dwórzyński również zasilił ostrowiecki zespół we wrześniu ubiegłego roku, kilka dni później niż Kraśniewski. Jako stoper walczył o miejsce w pierwszym składzie z Damianem Mężykiem i Robertem Majewskim. Jego poprzednim klubem była Stal Kraśnik. Dla KSZO rozegrał w sezonie 2020/2021 30 spotkań w III lidze, jedno w Fortuna Pucharze Polski oraz cztery w Okręgowym Pucharze Polski. W lidze zdobył trzy bramki.

Całej trójce dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu, życząc powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!