Po sobotnich emocjach związanych z meczem na linii Ostrowiec-Puławy czasu na odpoczynek nie ma. Już jutro o godzinie 13 w zaległym meczu 19. kolejki III ligi grupy IV pomarańczowo-czarni zagrają ze Stalą Kraśnik.

Goście to aktualnie szesnasta drużyna w ligowej tabeli. Trenerem drużyny z Lubelszczyzny jest doskonale znany ostrowieckim kibicom Marcin Wróbel, dla którego z pewnością będzie to szczególny pojedynek. Za kadencji Wróbla w Kraśniku Stal rozegrała 7 spotkań w którym zanotowała 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki. W ostatniej kolejce Stal na wyjeździe pokonała w Zabierzowie Jutrzenkę Giebułtów 3:1, dopisując do swojego dorobku jakże cenne trzy punkty. Warto też podkreślić, że przed sezonem do drużyny z Kraśnika dołączył były gracz KSZO, Julien Tadrowski a w przeciwnym kierunku powędrowali Paweł Kaczmarek oraz Przemysław Dwórzyński. Najlepszym obecnie strzelcem Stali jest pomocnik Dariusz Cygan, który zdobył sześć ligowych goli dla żółto-niebieskich. Dla KSZO będzie to ważne spotkanie, bo w razie wygranej pomarańczowo-czarni przeskoczą Siarkę Tarnobrzeg oraz Podhale Nowy Targ, kończąc rundę na wysokim, siódmym miejscu. Z drugiej jednak strony, Stal, którą w najbliższy weekend czeka jeszcze zaległy mecz z Podlasiem, chce się oddalić od miejsc ostatnich w tabeli III ligi. Tak więc jest o co grać. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to na ostatnie pięć meczów w delegacji Stalowcy 2 razy wygrali oraz 3 razy przegrali. W ostatnim meczu między KSZO a Stalą, który rozgrywany był w listopadzie ubiegłego roku w Kraśniku padł remis 1:1. Z kolei w ostatnim meczu przy Świętokrzyskiej pomarańczowo-czarni przegrali w październiku 2018 roku 0:2.

Spotkanie KSZO – Stal rozpocznie się jutro o godzinie 13. Transmisja z meczu na platformie Polsport pod poniższym linkiem:

https://polsport.live/mstv/transmisja/627/kszo-stalk