Od czwartku 6 sierpnia 2020r. w kasach klubowych w godz. 11.00-17.00 będzie można nabywać karnety na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Karnet w cenie 120 zł będzie obejmował możliwość wejścia na 10 domowych meczów.


Przy zakupie karnetu należy posiadać przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL.

WAŻNE dla posiadaczy karnetów z zeszłej rundy: można je będzie bezpłatnie wymienić na aktualny karnet – należy mieć ze sobą karnet z rundy wiosennej.

Również od czwartku będzie można zakupić bilet na najbliższy mecz z Orlętami Radzyń Podlaski (08.08.2020 godz. 17.00), który rozegrany zostanie jako impreza niemasowa z limitem miejsc 999.
Cena biletu będzie wynosić 15 zł.

Bezpłatne wejście na mecz przysługują dzieciom do 12 roku życia oraz osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa). Należny pobrać z kasy bilet bezpłatny.

UWAGA: W związku z obostrzeniami sanitarnymi, w celu zachowania przewidzianego prawem obowiązującego 1,5 m dystansu społecznego, dla kibiców udostępnione zostaną 2 trybuny: główna z sektorami I, J, VIP, K, L, M, N oraz zachodnia za bramką z sektorami F1, F2, F3, G, H1, H2, H3. Przypominamy, że do czasu zajęcia miejsc na trybunach na terenie stadionu, przed kasami i bramami wejściowymi obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Prosimy o zachowanie odległości i wykonywanie poleceń służb informacyjnych.