Bartosz Szydłowski został nowym piłkarzem KSZO. 20-letni Starachowiczanin podpisał roczny kontrakt z pomarańczowo-czarnymi.

– Jest to bardzo zdolny chłopak, w dodatku ma status młodzieżowca. Będzie z pewnością stanowił o sile ofensywnej w naszym zespole. Ubiegaliśmy się o ten transfer już rok temu, jednak dopiero teraz udało nam się go sfinalizować. Jest to pierwszy z kilku planowanych wzmocnień drużyny – powiedział w rozmowie z nami Sebastian Mazur, dyrektor sportowy KSZO.

SZYDŁOWSKI

20-letni napastnik dotychczas reprezentował barwy klubów starachowickich. Warto zaznaczyć, że w każdym rozgrywanym sezonie Bartosz wyróżniał się wysoką skutecznością. Na przestrzeni sześciu lat (włączając w to grę w ligach juniorskich) Bartek strzelił aż 81 bramek.

Popularny „Szydło” przeszedł do KSZO na zasadzie transferu definitywnego z IV-ligowego Staru Starachowice. Umowa obowiązywać będzie od 1 lipca 2020 do 30 czerwca 2021 roku.

W sezonie 2019/2020 w szesnastu rozegranych spotkaniach zanotował sześć goli.

Witamy w klubie, Bartku! Powodzenia w pomarańczowo-czarnych barwach!

W imieniu Zarządu Klubu chcieliśmy serdecznie podziękować Gminie Ostrowiec Świętokrzyski za wsparcie finansowe przekazywane w ramach środków na promocję Gminy poprzez sport.