Piłkarze KSZO solidnie przygotowują się do startu rundy. W poniedziałkowych zajęciach na boisku przy ulicy Różanej wzięło udział 25 zawodników.

Do drużyny powrócili Fabian Burzyński oraz Maciej Miłek, którzy ostatni tydzień spędzili na urlopach. Z zespołem nie trenowali leczący urazy Piotr Jedlikowski i Patryk Cheba. Brakło także Tomka Persony. Nieobecny był również Mateusz Madej, który za kilka dni podda się operacji barku. Zapowiada to kilkumiesięczny rozbrat z piłką naszego zawodnika.

W naszym zespole drugi tydzień sprawdzani są m.in. 20-letni Ukrainiec Illia Tymoshenko, który jest nominalnym stoperem; Kamil Uciński – pomocnik Granatu Skarżysko-Kamienna, 24-letni Paweł Lipiec – bramkarz ŁKS Łomża. Z zespołem trenuje także kilku piłkarzy z sekcji młodzieżowych KSZO.

Z nowych twarzy na dzisiejszych zajęciach mogliśmy zauważyć wychowanków KSZO: Damiana Nogaja, oraz 21-letniego bramkarza Macieja Bąbla, który w ostatnim sezonie bronił barw III-ligowego Sokoła Ostróda. Dużo wskazuje na to, że Ci dwaj podpiszą umowy z klubem. Przez najbliższe dni testowani będą również dwaj napastnicy – 26-letni Krzysztof Zawiślak z Chełmianki Chełm oraz 19-letni Bartosz Szydłowski z Juventy Starachowice. Oprócz Pawła Lipca sprawdzany między słupkami był 21-letni Kacper Majchrowski – zawodnik Lechii Dzierżoniów.

KSZO nie zasili na pewno stoper Jan Dźwigała, który zdecydował się pozostać w Victorii Sulejówek. Skrzydłowy Tomasz Bartosiak również nie będzie dalej trenował z naszym zespołem i powróci do Granatu Skarżysko-Kamienna.

W dniu jutrzejszym naszych zawodników czekają ćwiczenia na siłowni. W środę zaś udadzą się do Lublina, gdzie rozegrają pierwszy mecz kontrolny z Motorem. Mecz o godzinie 11:00 na bocznym boisku Areny Lublin.