W domowym meczu 7. kolejki III ligi piłkarze KSZO zremisowali z Wisłą Puławy 2:2, choć po 55. minutach przegrywali już różnicą dwóch goli.

Prawdziwym „jokerem” okazał się Piotr Jedlikowski, który po czterech minutach od wejścia z ławki wpisał się na listę strzelców, zdobywając gola kontaktowego. Na trzy minuty przed końcem spotkania stan meczu wyrównał Michał Grunt, który strzałem głową zapewnił jeden punkt pomarańczowo-czarnym.

8 września 2018 r., godz. 16:00 – Stadion KSZO

KSZO Ostrowiec Św. – Wisła Puławy 2:2 (0:1)

0:1 Łukasz Kacprzycki 23′

0:2 Jakub Poznański 55′

1:2 Piotr Jedlikowski 62′

2:2 Michał Grunt 87′

KSZO: Zacharski – P. Cheba, Kardas, Dybiec, D. Cheba (90′ Mężyk) – Łokieć, Madej, Burzyński (68′ Mąka), Puton (79′ Kapsa) Smuczyński (58′ Jedlikowski) – Bełczowski (46′ Grunt)

Wisła: Socha – Barański, Pielach, Poznański, Król, Szymankiewicz, Maksymiuk, Zmorzyński (80′ Szczotka), Kacprzycki (71′ Litwiniuk), K. Puton (70′ Popiołek), Stanisławski (69′ Mażysz)

żółte kartki: Pielach, Maksymiuk (obaj Wisła)

czerwona kartka: Maksymiuk (90+4′ – za drugą żółtą)