Witamy w Pomarańczowo-Czarnej rodzinie firmę bukmacherską BETFAN!

Obecnie w BETFAN czeka na Was świetna oferta powitalna z kodem „KSZO” – przy wpłacie co najmniej 50 złotych otrzymacie automatycznie darmowy zakład w wysokości 50 złotych;- ponadto, jeśli dokonacie pierwszej wpłaty w wysokości 50-600 złotych, możecie liczyć na CASHBACK 600! (zwrot w wysokości stawki zakładu, jeśli pierwszy kupon nie wejdzie).

Szczegóły: sprawdz.betfan.pl/kszo


Betfan to jeden z dziewiętnastu legalnych bukmacherów w Polsce. Rozpoczęta w 2019 roku działalność zakładów wzajemnych została poprzedzona zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów z dnia 29 października 2018 roku.

Betfan oferuje użytkownikom w ciągu roku kilkanaście milionów zakładów. Pośród najpopularniejszych tradycyjnych dyscyplin sportowych znajduje się piłka nożna, tenis stołowy, oraz sporty motorowe. Możliwe jest zawieranie zakładów solo oraz AKO.

Polski operator bukmacherski oferuje również zakłady na sporty elektroniczne. Betfan poza tradycyjną ofertą daje również możliwość obstawiania wydarzeń z zakresu pogody, polityki, showbiznesu czy ekonomii. Poza zakładami z zakresu sportów tradycyjnych, elektronicznych czy rozrywki, Betfan posiada w swojej ofercie również gry wirtualne. Pod koniec 2019 roku przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z firmą Playtech dzięki, której operator wprowadził do swojej oferty zakłady z symulowanych gier sportowych, bazujących na technologii motion capture. Wirtualne dyscypliny dostępne na stronie Betfan to piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi chartów, wyścigi konne, żużel i kolarstwo torowe.

W 2020 roku przedsiębiorstwo we współpracy z TVBET uruchomiło usługę zawierania zakładów na gry karciane na żywo takie jak poker, wojna czy blackjack. Usługi świadczone są w formule omnichannel, także z wykorzystaniem urządzeń mobilnych opartych na systemach Android, iOS oraz Huawei.