Prezentujmy nową firmę grającą z nami w pomarańczowo-czarnej rodzinie. Firma P.H.U. Water Service wspierać będzie naszych piłkarzy w drodze o najwyższe cele.

P.H.U. Water Service to pochodząca z Redy firma zajmująca się wszelkiego rodzaju sposobami uzdatniania wody. Przedsiębiorstwo specjalizuje się m.in. w demineralizacją, dekarbonizacją i zmiękczaniem wody, w instalacjach jak: filtry do wody, filtracja, odwrócona osmoza, odtlenianie katalityczne i ultrafiltracja.

Do zadań P.H.U. Water Service należy uzdatnianie wody dla celów:

  • technologicznych : przemysł spożywczy, chemiczny, energetyczny, elektroniczny, odzieżowy
  • gospodarczo – bytowych : hydrofornie, ujęcia własne dla gospodarstw domowych, hoteli, szpitali, budynków wielorodzinnych
  • grzewczych : kotłownie (wodne, parowe), zbiorniki c.w.u.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, realizują każdy projektu z najwyższą dbałością o szczegóły, tak by wraz z Klientem wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Na etapie ofertowania i projektowania technologii służą pomocą i doradztwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizują wszelkie metody uzdatniania wody wykorzystując do tego celu wszystkie dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Dla potrzeb klienta indywidualnego przygotowali w swojej ofercie filtry do wody znacznie podwyższające jakość spożywanej wody pitnej. Natomiast dla celów przemysłowych proponują:

  • stacje odżelaziania i odmanganiania wody na złożach katalitycznych jak i żwirowych,
  • filtracja na węglu aktywnym,
  • stacje zmiękczania wody,
  • stacje demineralizacji wody zarówno na jonitach jak i w procesie membranowym,
  • sterylizacja wody promieniami UV,
  • dezynfekcja i kondycjonowanie wody za pomoca preparatów chemicznych (antyskalanty, utleniacze do regeneracji złóż katalitycznych, dezynfakcja wody dwutlenkiem chloru Twin Oxide ).

W trosce o najwyższą jakość i wysokie parametry pracy, wyspecjalizowali się w produkcji własnych urządzeń odwróconej osmozy. Wykonują urządzenia w szerokim zakresie wydajności od małych urządzeń dla celów bezdotykowych myjni samochodowych, do wysokowydajnych urządzeń dla przemysłu.

Obszar działania obejmuje całą Polskę jak i wychodzi poza jej granice. Szybko, sprawnie i rzetelnie realizują powierzone zadania w zakresie nowych instalacji niemniej równie prężnie działają w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu i przeglądach technicznych urządzeń różnych producentów świadczą usługi w zakresie napraw i konserwacji istniejących instalacji.

Witamy w naszym gronie i dziękujemy za wsparcie!