W dniu dzisiejszym zamknięty został cały skład sztabu szkoleniowego naszej drużyny na nadchodzący sezon. Jak informowaliśmy w czerwcu, trenerem pomarańczowo-czarnych został Przemysław Cecherz. Na swoich stanowiskach pozostają: trener bramkarzy Janusz Jojko, kierownik drużyny Rafał Borek, fizjoterapeuta Paweł Pasternak. Nowym nabytkiem został asystent trenera Krzysztof Trela.

Krzysztof Trela jest 43 letnim, pochodzącym z Kielc byłym pomocnikiem. W swojej karierze piłkarskiej występował w takich zespołach jak Błękitni Kielce, Pogoń Staszów, Heko Czermno, Kolejarz Strórze, Stal Stalowa Wola, Olimpia Elbląg, Naprzód Jędrzejów(grający trener), Orzeł Wierzbica, Łysica Bodzentyn(zawodnik, następnie grający trener), Pogoń Staszów(grający trener), Wierna Małogoszcz, Zdrój Busko Zdrój(grający trener), Polanie Pierzchnica(grający trener), Łysica Bodzentyn(grający trener), Kamienna Brody(grający trener) a ostatnio Spartakus Daleszyce(grający trener). Trener KSZO Przemysław Cecherz oraz nowy asystent trenera Krzysztof Trela mieli okazję współpracować już razem na linii trener-zawodnik. Miało to miejsce podczas pobytu w Stalowej Woli. W 2009 roku trenerem drużyny Stali był obecny trener KSZO – Przemysław Cecherz, natomiast zawodnikiem Krzysztof Trela.

Całemu Sztabowi życzymy powodzenia w naszym Klubie!