Pragniemy poinformować, iż w drużynie KP KSZO 1929 na kolejny sezon pozostają Mateusz Zając oraz powracający po rocznej przerwie Kacper Dereń. Obaj zawodnicy związali się z naszym klubem kontraktem do 30 czerwca 2022 roku.

Mateusz Zając – 24 letni obrońca. Do naszego zespołu trafił Wiosną 2021 jako wypożyczenie na pół roku z Hutnika Kraków. Równo z końcem wypożyczenia, kontrakt z klubem z Krakowa również wygasł Mateuszowi, co pozwoliło na związanie się kontraktem bezpośrednio z naszym zespołem. W dotychczasowej karierze seniorskiej występował także w takich zespołach jak: Wisła II Kraków, Podhale Nowy Targ, Legionovia Legionowo, Radomiak Radom, Watra Białka Tatrzańska, Jutrzenka Giebułtów, Unia Tarnów. W mijającym sezonie wystąpił w 12 spotkaniach w pomarańczowo-czarnych barwach. Mateusz jest synem Bogdana Zająca, byłego Mistrza Polski z Wisłą Kraków.

Kacper Dereń – 19 letni wychowanek naszego klubu, występujący na pozycji obrońcy. W swojej karierze występował także w zespołach Kamiennej Brody, Sokoła Ostróda a ostatnio Łysicy Bodzentyn w poprzedniej rundzie. Po rocznej przerwie Kacper ponownie zasila nasze szeregi.

Zawodnikom gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia!