Zarząd Klubu Piłkarskiego KSZO 1929 serdecznie dziękuje sponsorom naszego stowarzyszenia, którzy w tych trudnych dla całego środowiska piłkarskiego czasach w większości utrzymali na dotychczasowym lub podobnym poziomie wsparcie finansowe dla naszego Klubu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że pomimo problemów wynikających ze stanu epidemii, które także Was dotykają, okazujecie nam wsparcie i jesteście z nami na dobre i na złe. Ze strony Klubu deklarujemy jeszcze większe zaangażowanie w reklamę i budowanie Waszego pozytywnego wizerunku i jesteśmy otwarci na wszelkie działania promocyjne po okresie epidemii.
Osobne podziękowania należą się Gminie Ostrowiec Świętokrzyski, która utrzymała finansowanie naszego Klubu w ramach środków na promocję Gminy Ostrowiec Św. poprzez sport.

Zarząd KP KSZO 1929 jest przekonany, że wspólnie uda się nam wszystkim przejść przez trudny okres i razem wrócimy do „normalności” jeszcze silniejsi, co my będziemy udowadniać na zielonej murawie podczas wznowienia rozgrywek, czego zarówno Zarząd, Pracownicy i Zawodnicy naszego klubu nie mogą się już doczekać.

ZARZĄD KP KSZO 1929