Remisem 3:3 zakończył się mecz 15. kolejki III ligi pomiędzy Chełmianką Chełm, a KSZO Ostrowiec. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:0, jednak ostrowczanie pokazali, już po raz kolejny w tym sezonie, charakter i w ostatnim kwadransie z wyniku 1:3 doprowadzili do remisu. W ostatniej minucie meczu za faul drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał autor dwóch bramek dla KSZO – Bartłomiej Smuczyński.

3 listopada 2018 r., godz. 14:00 – Stadion Chełmianki

Chełmianka Chełm – KSZO Ostrowiec Św. 3:3 (2:0)

1:0 Hubert Kotowicz 30′

2:0 Jakub Gołąb 45′

2:1 Bartłomiej Smuczyński 69′ (Michał Grunt)

3:1 Radosław Kursa 73′

3:2 Michał Grunt 76′ (Dominik Cheba)

3:3 Bartłomiej Smuczyński 90+2′ (Jakub Kapsa)

KSZO: Konrad Zacharski (60′ Damian Pietrasik) – Patryk Cheba, Włodzimierz Puton, Daniel Dybiec, Dominik Cheba – Bartłomiej Smuczyński, Mateusz Madej, Fabian Burzyński (82′ Kamil Dziadowicz), Kamil Bełczowski (46′ Piotr Jedlikowski) , Kamil Łokieć (60′ Jakub Kapsa) – Michał Grunt

żółte kartki: Puton, Smuczyński, Dominik Cheba, Grunt, Kapsa

czerwona kartka: Smuczyński (w 90+3′ za drugą żółtą)

sędziował: Sebastian Godek z Rzeszowa

KSZO po remisie z Chełmianką pozostał na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 21. punktów. Na fotel lidera wskoczyła Stal Rzeszów, która zgromadziła 30 punktów.

W sobotę, 10 listopada nasi piłkarze rozegrają ostatni mecz przed własną publicznością w rundzie jesiennej. Do Ostrowca zawita wicelider rozgrywek – Podhale Nowy Targ, który nie przegrał swojego meczu od 14. spotkań. Początek meczu o godzinie 13:00.