W swoim drugim meczu kontrolnym ostrowczanie podejmowali ligowego rywala – Avię Świdnik. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Okazji do zdobycia bramki nie brakowało z obu stron. KSZO był jednak bliższy wygrania tego spotkania, ale w 74. minucie Daniel Dybiec nie wykorzystał rzutu karnego.

W zespole trenera Marcina Wróbla wystąpiło trzech testowanych zawodników – bramkarz oraz dwóch napastników.

18 lipca 2018 r., godz. 17:00 – ul. Różana, Ostrowiec Św.

KSZO Ostrowiec Św. – Avia Świdnik 0:0

KSZO: Pietrasik – Patryk Cheba, Kardas, Mężyk, Jedlikowski – Bełczowski, Sarwicki, Mąka, Dybiec, Łokieć – zawodnik testowany 1. W drugiej połowie zagrali: Zacharski, Madej, Puton, Ziółkowski, Smuczyński, Burzyński, zawodnik testowany 2

Kolejny mecz sparingowy zaplanowano na sobotę, 21 lipca. O godzinie 11:00 na boisku przy Różanej ostrowczanie podejmą III-ligową Broń Radom.